Salutare, vizitator! [ Inregistrare | AutentificareRSS  |

Vanzator/Vanzatoare

  • Numar de telefon: 0759013541
  • Adresa e-mail de contact: [email protected]
  • Oras: Baia Mare
  • Tipul Anuntului: Ofer loc de munca
  • Adaugat in: 26 noiembrie 2018 12:35
  • Expira in: 14 ore, 46 minute
betty ice

Descriere

S.C. BETTY ICE S.R.L. angajează #Vânzător/Vânzătoare pentru insulă #BaiaMare

Cea mai mare companie de înghețată din țară dorește să fii în #echipa ei!

Căutăm o persoană cu abilități de organizare, responsabilitate pentru sarcini dinamice și capacitate de a le finaliza cât mai acurat.

Ce responsabilități vei avea?

– vei vinde înghețată la insula (chioșcul) din Carrefour Baia Mare
– vei întocmi fișele de lucru
– atingi obiectivele de vânzări pe care echipa de conducere le-a stabilit

Cum știi că ești persoana pe care o căutăm?

– ești ambițios, gândești mare și ai rezultate mari
– ești responsabil și îți atingi obiectivele pe care ți le asumi
– ești optimist, convingător, hotărât și flexibil
– ești pozitiv și ai mereu zâmbetul pe buze

Cum vei ști că îți faci treaba bine?

Setăm împreună de la bun început ce așteptări avem și pe care ni le asumăm reciproc. Dacă nu ai experiență în acest domeniu, noi suntem dispuși să te învățăm!

Ce beneficii ai dacă lucrezi cu noi?
– primești recompense pentru performanțele tale, iar veniturile pe care le obții cresc și ele odată cu vânzările pe care le faci în firmă
– ai șansa să fii promovat dacă îți faci treaba frumos și în timp util
– vei fi liniștit în ceea ce privește salariul tău fix, bonusurile și premiile ce le vei lua

Cum ajungi la noi?

Trimite-ne un Curriculum Vitae (cu poză si profil de Facebook) pe adresa de email: [email protected] sau poți să suni oricând pentru mai multe detalii la numărul de telefon:  0759013541

ID-ul de referinta al anuntului: 905bfbcc536d492

Fara cuvinte cheie

Lasa un raspuns

Completati formularul de maii jos pentru a pune o intrbare vanzatorului.

Informatii despre utilizatorul care a publicat anuntul

  • Adaugat de: octavianno
  • Membru din: 26 noiembrie 2018

Alte obiecte adaugate de octavianno

  • Nu au fost gasite alte anunturi adaugate de acest utilizator
Ultimele produse adaugate de octavianno »

Suntem peste 10.000

Click to access the login or register cheese