Salutare, vizitator! [ Inregistrare | AutentificareRSS  |

Dispecer transport

  • Numar de telefon: 0752616895
  • Adresa e-mail de contact: [email protected]
  • Oras: baia mare
  • Tipul Anuntului: Ofer loc de munca
  • Adaugat in: 12 martie 2019 15:34
  • Expira in: 170 zile, 20 ore
camion+

Descriere

Firma de transport cu sediul in Baia Mare angajeaza coordonator de transport .
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un email cu CV cu un numar de telefon valabil ,pe adresa popanabela30#gmail.com

Cui se adreseaza acest post:
– Persoanelor cu o experienta minim de 5 ani in acest domeniu.
– Persoanelor cu un nivel inalt dezvoltat al: inteligentei generale, memoriei, atentiei distributive, prezentei de spirit, simtului de raspundere;
– Persoanelor cu foarte bune abilitati: de comunicare verbala directe si indirecte, de organizare si planificare, de lucru in echipa;
– Persoanelor dinamice, poactive, ambitioase, dornice sa se afirme dar care, in acelasi timp, sunt buni jucatori de echipa si demonstreaza implicare si simt de raspundere in ceea ce fac;
– Persoanelor care detin cunostinte solide de geografie, opereaza facil pe calculator si vorbesc la un nivel mediu- avansat minim o limba straina de circulatie internationala.(engleza)

Descrierea jobului
Responsabilitati principale:
– Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora;
– Preluarea si comunicarea tuturor informatiilor in ceea ce priveste cursa (modalitate, orar de incarcare/ descarcare, etc);
– Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;
– Stabilirea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor de transport;
– Ghidarea si urmarirea statusului camioanelor pe tot parcursul cursei;
– Transmiterea de informatii clientilor in legatura cu transportul;
– Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.

Beneficii:
• Pachet salarial aliniat pietei;
• Bonus anual de performanta;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV cu un numar de telefon valabil

ID-ul de referinta al anuntului: 4745c87b55703878

Completati formularul de maii jos pentru a pune o intrbare vanzatorului.

Informatii despre utilizatorul care a publicat anuntul

  • Adaugat de: popanabela
  • Membru din: 12 martie 2019

Alte obiecte adaugate de popanabela

Ultimele produse adaugate de popanabela »

Suntem peste 10.000

Click to access the login or register cheese