Salutare, vizitator! [ Inregistrare | AutentificareRSS  |

Angajam sofer distributie

  • Numar de telefon: 0262221154
  • Adresa e-mail de contact: [email protected]
  • Oras: Baia Mare
  • Tipul Anuntului: Ofer loc de munca
  • Adaugat in: 24 ianuarie 2019 14:59
  • Expira in: 153 zile, 20 ore

Descriere

SC 1000&1 Articole SRL,Baia Mare
Angajam sofer distributie produse congelate,cat. B sau B+C pt.judetele:
Maramures,Satu Mare,Bistrita,Salaj.
Experienta in domeniul distributiei constituie un avantaj.
Disponibilitate program prelungit.
Responsabilitatile jobului:
– Pregatirea comenzilor la timp, conform documentelor primite;
– Incarcarea/descarcarea marfii;
– Livrarea comenzilor la timp.
Salariu:negociabil
Informatii la tel.0262221154,intre orele 12-15.
Se solicita CV pe mail: [email protected]

ID-ul de referinta al anuntului: 8415c49b670348ad

Fara cuvinte cheie

Completati formularul de maii jos pentru a pune o intrbare vanzatorului.

Suntem peste 10.000

Click to access the login or register cheese